• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [S/Z] Akwarium 100x50x50 front OW

#1
Siemacie.
Mam akwarium, które nijak mi nie pasuje.
Zbiornik 100x50x50 z frontem OW, szkło 8 mm, klejone białym silikonem.
Data produkcji/na karcie gwarancyjnej - 16 grudzień 2013.
Akwarium ma wzmocnienia wzdłużne, krawędzie szyb nie szlifowane. Oczywiście skaleczyc się nie da Big Grin
Na przedniej szybie jest niewielka ryska, na ZEWNĘTRZNEJ stronie szyby, reszta spoko.
Nigdy nie zalałem tego akwarium w całości, w ogóle zalałem je pierwszy raz w lutym Smile.
Jakoś nie pasuje mi ten zbiornik do moich koncepcji, mam go, bo go mam.
Pływały w nim maluszki Festae, które są u mnie od wielkości ok.8 mm oraz młode Tetracanthusy. Teraz ryby mają 3-5 cm i poszły do innego, dłuższego zbiornika.
Zbiornik najchętniej zamieniłbym na inny, o objętości 240-300 litrów, niski i długi. Idealny byłby 150xx45x45 (takich nie ma seryjnie), ale otwarty jestem na inne sugestie.
Jesli natomiast ktoś miałby życzenie zakupu, to należy liczyć się z ceną 270 zetów polskich płaconych gotówką w chwili odbioru ode mnie (okolice Legionowa), po uprzednim wypiciu małego conieco i pogadance tematycznej o niuansach śledzi Wink

pozdrówka !!

------------------------
Mały edit:
Jeśli ktoś się najara na zbiornik a nie ma go na czym postawić, to zaproponuję szafeczkę, zamówioną pod zbiornik 100x40x40.
Szafka to pełna podstawa z filcami, 3 pionowe ściany - skrajne i środkowa oraz pełny blat. Z tyłu płyta nie dochodząca do blatu, zeby było jak wyprowadzić węże do kubła.
Przegrody dzielone półkami, po jednej półce w każdej połowie, demontowalne. Szafka niska, wysokości 50 cm, wymiary blatu 102x42. Aktualnie na blacie szafki znajduje się drugi blat 110x52 cm.
Szafka w kolorze Calvados, dołożony blat w kolorze Venge - innego nie miałem  Sad Mebel trochę kosztował, ale za stówkę go oddam.
Zanim odpowiesz zastanów się, czy zrozumiałes pytanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Zerowe zainteresowanie Sad
Nie ma chętnych czy cena za wysoka ?
Znalazłem fajny zbiornik w moim guście, więc jestem skłonny do tzw negocjacji Wink
Zanim odpowiesz zastanów się, czy zrozumiałes pytanie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości