• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kakadu

#11
Łukasz - będziemy w kontakcie ;P 
Ja pytałem na Mikołowie i tam to chyba ciężko mają , bo jeden zoologiczny jest w auchanie , ale tam boje się cokolwiek kupić ;P No i do tego ceny , że hohooh . No i są jeszcze 2 zoologiczne w których byłem , to w jednym powiedziała , że nie ma , chyba nie wiedziała co to jest kakadu .. a w drugim naciskam ;D (bo to osoba prywatna która ma w mieszkaniu wszystko) 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Seba, ale to jest tak, że kakadu z wodzieniem ma tyle wspólnego co ja z kaczuszką pieczoną Wink Źle pytasz. Pytaj o wodzień/szklarkę, albo o pokarm żywy dla ryb. Wodzienia można dać praktycznie każdej, która ma w diecie mięsko, nie tylko kakadu.
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Aha , ok dzięki wielkie Wink 
Prawdopodobnie będę widział się z Łukaszem to mi powie gdzie kupował do nich jedzonko Wink 
Mógłby ktoś tu zajrzeć , bo nie wiem czy dobrze kakadu dobrałem w harem link Wink 

http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=4004
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Pomyśl też o zrobieniu samemu pokarmu z krewetek, szpinaku, groszku itp. mrożonek, świetne uzupełnienie diety dla wszystkich ryb a moje Kakadu wręcz wydzierają sobie z pyska taki mixBig Grin
Poczytaj o tym tutaj:

http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=568
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ok to w późniejszym czasie obczaję, teraz mi tylko chodzi o te sprawdzenie tej obsady Smile 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Mam pytanie czy to będzie dobre i czy się opłaca ?
Kod:
http://allegro.pl/mrozonka-ichthyo-trophic-wodzien-szklarka-500g-i4046354112.html
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Ja swoje ziemki karmie rożnymi pokarmami ichthyo, wodzeń też się zdarza, nie jest zły. Cena normalna
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Witam
Nie chcę zakładać nowego wątku więc mam nadzieję że nikt się nie obrazi o ile zapytam tutaj.
Obecnie w moim zbiorniczku pływa sobie parka kakadu. Docelowo chcę mieć 2 samiczki ale pojawiły mi się przecinki więc na razie powstrzymuję się z dopuszczeniem nowej.
Skoro temat o żywieniu to czy możecie mi poradzić co kupić dla moich pupili? Pytam o pokarmy suche.
O ile mogę prosić to wymińcie pokarmy które mogę lub które wręcz powinienem dodać do listy będę za to wdzięczny Wink
Oto co mam do tej pory:
- hikari tropical flake
- naturefood premium cichlid plant- s
- -"- supreme artemia- s
- -"- premium cichlid- s
- -"- premium kristall- s
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(22-01-2015, 02:06 AM)koala0228 napisał(a): Witam
Nie chcę zakładać nowego wątku więc mam nadzieję że nikt się nie obrazi o ile zapytam tutaj.
Obecnie w moim zbiorniczku pływa sobie parka kakadu. Docelowo chcę mieć 2 samiczki ale pojawiły mi się przecinki więc na razie powstrzymuję się z dopuszczeniem nowej.
Skoro temat o żywieniu to czy możecie mi poradzić co kupić dla moich pupili? Pytam o pokarmy suche.
O ile mogę prosić to wymińcie pokarmy które mogę lub które wręcz powinienem dodać do listy będę za to wdzięczny Wink
Oto co mam do tej pory:
- hikari tropical flake
- naturefood premium cichlid plant- s
- -"- supreme artemia- s
- -"- premium cichlid- s
- -"- premium kristall- s


Nikt...nic...? :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Nikt, nic, bo dieta Twoich ryb jest OK. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości