• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [96L][Central America]

#41
Panie Zyyys Tongue Nakręciłam małe conieco, jednak moja idioten-kamera to daj pan spokój.. No ale filmik dłuzszy od wczorajszego, bardziej w ruchu, to może coś więcej widać. Chociaż i tak w realu to wygląda zupełnie inaczej.. Do tego foto. Od razu mówię, że faktycznie mam tak ciemno w akwa jak na tej fotce, poprzednią dałam rozjaśnioną, bo wiadomo, na forum to trza pokazać szczegóły a nie jakąś ciemnicę Wink No ale trochę teraz widać tą niebieskawą poświatę co? Tongue
Ogólnie to mimo wszystko ciągle mnie męczy to tło. Niby pomysł fajny, bawię się z tym co chwilę itd, jednak ja tam zawsze miałam jednolite tło, z reguły czarne. A ja w niektórych sprawach to beton jestem i ciągle to niebieskie mnie nie przekonuje. U kogoś to owszem ale u mnie? Ehhh... Korci, żeby zwyczajnie wywalić ten bałagan i dać czerń..




Film:






Foto:

   
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
Przyznam, że zauważyłem te badyle i nawet miałem zapytać, czy przypadkiem ich część nie jest już po drugiej stronie szyby, ale najpierw wróciłem do pierwszej fotki w wątku (gdzie ich nie ma) i zbiło mnie to z tropu - zaniechałem. Mei jak z czegoś nie będziesz zadowolona, zawsze możesz nakleić jednolite, jasno niebieskie tło na ścianę (większe od tylnej szyby akwa), da to co najmniej 10 cm więcej głębi. Tak czy tak w kwestii tła bardzo dużo psuje ta widoczna gąbka HMF-u. Przez nią tło jest ucięte. Powinnaś to zasłonić np "zalesić", a tu widzę rogatka ubyło...YyyyBig Grin
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Słuszna uwaga z tym HMFem, ja się trochę naoglądałem niebieskich teł w morszczakach, że niby ocean, że głębia ale jakoś nigdy mnie nie przekonały. U Mei jest trochę inaczej - będę czekał na rozwój baniaka i tła Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Mnie się to tło podoba, faktycznie daje efekt dalszej toni.
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
No więc tak... Tło na żywo wyglądało fajnie, była głębia itd... Tyle że nie mogłam się do niego przyzwyczaić jednak. Nie wiem ale z jednej strony wiedziałam, że to fajny pomysł, ładnie wygląda itd, a z drugiej stroni mnie to zwyczajnie drażniło. No ale wiadomo, babie nie dogodzisz Big Grin Także zamiast niebieskiej głębi mam tło strukturalne DIY Tongue I od dziś mam nowe ryby Smile Póki co dopiero dochodzą do siebie, także pewnie ich sesja foto pojawi się za jakiś czas. 

   
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
(31-01-2014, 01:53 AM)mei napisał(a): Baniak:
-96L (80x40x30)

Technika:
-filtr HMF na bazie Aqua Szut T-Head 750
-termometr
-elektroniczny wyłącznik czasowy

Oświetlenie:
-4x80cm taśmy 300 LED SMD 3528

Podłoże:
-piasek ZEW z OBI
-piasek rzeczny


Dekoracje:
-tło zewnętrzne DIY
-badyle
-garść żwiru rzecznego
-otoczaki

Rośliny:
-Ceratophyllum demersum

Obsada:
-jeszcze nie zdecydowałam ale na bank jakaś parka małych pielęgnic Smile

Foto:
Baniak fajny,całkiem całkiem Ci to wyszło,tylną szybę polecam okleić czarną folią...Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Tło się fajnie zgrywa z tymi kamolami, a całość z nowymi rybkami Wink
375 l (panamensis, nanolutea, septemfasciata)
160 l (amatitlania nanolutea)
96 l (Apistogramma ortegai, ex. sp. "Papagei")
96 l (Apistogramma erythrura)
96 l (Apistogramma cf. ortegai ex. sp. "Pebas")
63 l (Apistogramma sp. alto tapiche)
63 l (Xiphophorus variatus La Laguna)

 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
(20-03-2014, 21:49 PM)mei napisał(a): No więc tak... Tło na żywo wyglądało fajnie, była głębia itd... Tyle że nie mogłam się do niego przyzwyczaić jednak. Nie wiem ale z jednej strony wiedziałam, że to fajny pomysł, ładnie wygląda itd, a z drugiej stroni mnie to zwyczajnie drażniło. No ale wiadomo, babie nie dogodzisz Big Grin Także zamiast niebieskiej głębi mam tło strukturalne DIY Tongue I od dziś mam nowe ryby Smile Póki co dopiero dochodzą do siebie, także pewnie ich sesja foto pojawi się za jakiś czas. 

Z tym tłem super,pasuje Smile. Z czego ono jest zrobione?.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
ładne akwa.

Z czego wykonałeś tło ? Napisz o tym coś więcej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#50
(20-03-2014, 22:24 PM)MiChAl29 napisał(a):
(20-03-2014, 21:49 PM)mei napisał(a): No więc tak... Tło na żywo wyglądało fajnie, była głębia itd... Tyle że nie mogłam się do niego przyzwyczaić jednak. Nie wiem ale z jednej strony wiedziałam, że to fajny pomysł, ładnie wygląda itd, a z drugiej stroni mnie to zwyczajnie drażniło. No ale wiadomo, babie nie dogodzisz Big Grin Także zamiast niebieskiej głębi mam tło strukturalne DIY Tongue I od dziś mam nowe ryby Smile Póki co dopiero dochodzą do siebie, także pewnie ich sesja foto pojawi się za jakiś czas. 

Z tym tłem super,pasuje Smile. Z czego ono jest zrobione?.

Czy to tło nie jest przypadkiem zrobione z gipsu szpachlowego?bo tak wygląda po strukturzeSmile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości