• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Spotkanie Tanganickie 2014

#41
Andrzej czy nie można było Mnie dolepić gdzieś do tego zdjęcia grupowego Wink 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#42
No i po imprezce. Sad Marto, Robercie, dzięki za super spotkanie!
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#43
Tyle czekania a tu dwa dni i po wszystkim. Upps sorki cztery dni.
Ja napisze tak. Dwa dni prelekcji to jest wielki zastrzyk wiedzy i newsów ze świata. A Ci którzy mieli przyjemność na spędzenie czasu indywidualnie wśród prelegatów przed spotkaniem to jest niesamowite. 
Państwo Mierzeńscy , ja już czekam na następny rok i  IX spotkanie Tanganickie. Dziękuję Wam za możliwość pomocy przy organizacji i polecam się na przyszłość. 
Dzięki PiotrzeK dzięki  Rukiuszu , Krzyśku ,  Michale za tłumaczenia Big Grin Bez Was to pogadałbym sobie tylko z kelnerem w barze Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#44
Wreszcie dostałem się do internetu Big Grin Cieszę się że mogłem spędzić dwa dni więcej niż w zeszłym roku, co pozwoliło mnie i Rukiemu na sporą dawkę dyskusji z Antonem Lambojem, który jest fantastyczną osobą. Fajnie było poznać wiele innych osób, także z forum, twarzoksiążki, czy tych, których w ogóle wcześniej nie znałem Smile Na pewno wrzucę parę kiepskich zdjęć, ale warto poczekać na porządne fotorelacje, zwłaszcza kocana1. Mnie pozostaje tylko podziękować Marcie i Robertowi za kolejną doskonałą imprezę. W przyszłym roku na pewno będę już w środę Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#45
Ja przeniosę moje słowa z innego tematu:
"Największe jednak słowa podziękowania dla Marty i Roberta - to co robicie dla nas wszystkich tzn. Akwarystów w Polsce to wspaniała, nie do przecenienia rzecz. Dziękuję, Szefowi Wszystkich Szefów, że kiedyś Was poznałem i mogę wśród Was przebywać." 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#46
Chłopaki,

To my Wam wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy, za niesamowitą pomoc w organizacji, pomoc z prelegentami, za pomoc na każdym krokuSmile To naprawdę jest niesamowite co Wy zrobiliście.

My jeszcze nie doszliśmy do siebie. Wczoraj rano pożegnaliśmy Everta i Rene, potem pakowanie ryb dla Hynka Darbujana i  Antona Lamboja. Wieczorem odlatywali Thomas i Carsten. Cały dzień z nimi w firmie i w domu, testowanie woreczków Kordona wg instrukcji Antona. Ryby są teraz w DaniiSmile

Dzisiaj odlatuje Heinz BuscherSmile

Jeszcze raz ogromne podziękowania!!!

Marta i Robert
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#47
Ja od siebie,
chciałbym powiedzieć, że po przeczytaniu relacji z ubiegłorocznego Spotkania Tanganickiego postanowiłem, że będę na następnym czyli tegorocznym. Prawie mi się udało tzn założenie było takie że będę od deski do deski niestety awaria mojego wehikułu wykluczyła mnie ze sporej części prelekcji sobotnich i tego bardzo żałuję. Chciałem również pomóc rano w sobotę. Cieszę się że byłem ile byłem i wiem że jak Bóg da to będę w przyszłym roku. Cieszę się również, że poznałem część ekipy "ciklide" (ja to cały czas inaczej wymawiałem Smile ) oraz niektórych forumowiczów to dla mnie była prawdziwa przyjemność. Na koniec dziękuję Marcie i Robertowi za fakt iż organizują takie spotkania i skupiają wokół siebie tylu fantastycznych, wartościowych i pochłoniętych tematami akwarystycznymi ludzi. Przepraszam, że nie dotrzymałem słowa z poranno sobotnią obecnością i pomocą (siła wyższa) i chciałem jeszcze na koniec powiedzieć, że jak widziałem Roberta miotającego się w związku z zamieszaniem z koszulkami to uśmiech nie schodził mi z twarzy (mało istotna sprawa a zachodu przy niej co niemiara). Do następnego razu Wink
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#48
[Obrazek: o1.jpg]

Fotorelacja z Krakowa:
http://www.akwa-mania.mud.pl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#49
Fotorelacja pierwsza klasa Okok
SEMPER FI
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości