• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara owroewefi

Dzięki, zawsze mile widziane te Twoje gujany.
Moje zaczynają mocować się z wielkimi jak dla nich liśćmi.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Przeryły centralną cześć akwa jak górnicy w gorące złota Big Grin obecnie pilnują młodych tuż po wylęgu.

[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(20-02-2016, 23:15 PM)reeadon napisał(a): Przeryły centralną cześć akwa jak górnicy w gorące złota Big Grin obecnie pilnują młodych tuż po wylęgu.

Dzięki za piękny film.Super ryby.Dodatkowo jestem zainteresowany ponieważ mam młode z pierwszego tarła (ryby od Arsika).Przypomnij proszę w jakim wieku są Twoje ryby i jakie jest ich pochodzenie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Te maja około 1,5 roku ich rodzice zakupieni z 3 lata temu u  Arsika, w sumie mam ich 8 w rożnym wieku Wink jedyna ich wada to ich agresja oraz powolny wzrost i ze strasznie późno sie wybarwiaja ale warto być cierpliwym.
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-02-2016, 12:12 PM)reeadon napisał(a): Te maja około 1,5 roku ich rodzice zakupieni z 3 lata temu u  Arsika, w sumie mam ich 8 w rożnym wieku Wink jedyna ich wada to ich agresja oraz powolny wzrost i ze strasznie późno sie wybarwiaja ale warto być cierpliwym.
Dziękuje za szybką odpowiedź.Faktycznie rosną powoli,również narybek nie ma tak szybkich przyrostów w porównaniu  z innymi pielęgnicami.
Z pewnością ryba godna uwagi.Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Kolejna porcja ....

   
   
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Spamik...

 
samiec:
   


samica:
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Młody chuligan Wink

 
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Co raz więcej osób je posiada a nikt nie spamuje ehhhh... a z chęcią bym zobaczył jak się mają w innych akwariach.

   
   
   
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Piękne, faktycznie aż dziwne, że tak mało spamujących. Na szczęście nadrabiasz ładnymi fotkami, dzięki.
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości