• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: - 3 KONTYNENTY -

#1
Witam serdecznie!

Od niedawna w Gliwicach funkcjonuje nowa hodowla rzadkich ryb egzotycznych Wink
Hodowla ta specjalizuje się w rybach z 3 kontynentów:
-Ameryka Południowa
-Afryka
-Azja

"3 kontynenty" to nie tylko ryby ,które posiadamy u siebie ,to także współpraca z hodowcami z Niemiec ,Holandii i Czech Wink dzięki czemu nasz oferta jest bogata w wiele ciekawych gatunków.
Dlatego jeżeli szukają Państwo rzadkich i ciekawych ryb ,to warto do nas zadzwonić lub napisać ,kto wie może ryby których szukasz już dziś pływają u nas!

Aktualnie w swojej ofercie posiadamy:

Cichla orinocensis(5-10cm) ,melaniae "Xingu"(15-17cm) ,monoculus(3-4cm)
Potamotrygon leopoldi(12-15cm) ,hystrix cf. Brasilien(12-15cm)
Channa sp. redfin(5-7cm) ,orientalis(5-7cm) ,sp. cobalt blue(5-7cm) ,ornatipinis(3-4cm) ,stewartii(5-10cm)
Geophagus dicrozoster(5-8cm) ,altifrons toncantins(6-8cm)
Gymnogeophagus balzanii(4-6cm)
Satanoperca daemon(8-10cm)
Hypostomus luteus(8-10cm) ,Hypancistrus zebra L-46 (3-5cm)
Gobioides broussonnetii(15-20cm) ,Polypterus lapradei(18-24cm)
Pimelodus sp. Venezuela(20cm) ,Serrasalmus sp. (12cm)
Steatocranus irvinei(3-6cm)
Myleus schomburgkii 4-5cm

Wysyłka:
Zachęcam Państwa do odwiedzenia nas w Gliwicach i odbioru osobistego Wink
Istnieje także możliwość wysyłki PKP lub PKS na terenie kraju i poza jego granicami

Kontakt:
Krzysztof Małańczak
668 196 877
stafe02@gmail.com


Pozdrawiam,
Krzysztof!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Witam serdecznie!

Już wkrótce szykuje się transport ciekawych ryb z niemieckich hodowli ,a także bezpośrednio z Ameryki Południowej.

Przy okazji tego transportu mamy możliwość zamówienia ryb z www.tropicwater.eu

Więc jeżeli szukają Państwo ciekawych ryb ,albo nie mają pomysłu na prezent Świąteczny Tongue już dziś można przeglądać stocka w poszukiwaniu czegoś ciekawego!

Proszę nie sugerować się cennikiem u nas wszystkie te ryby dostana Państwo znacznie taniej!


Pozdrawiam,
3K
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Oż Ty w *** dzikie platki, molki i miecze...

Stafe, chętnym na 4-5 Trichpsis vittata (2,95Euro/szt) + trzymanie kciuków żeby były w tym zestawie osobniki obu płci. Jaka cena by była u was? Odejmij przesyłkę, bo te kilka ulic to ja się chętnie przejdę ;]. BTW, jak coś - mam 3 parki Parosphromenus sp. 'blue line' na sprzedaż, także jakbyście chcieli w rozliczeniu je przyjąć to w ogóle byłoby super ;].
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(05-12-2013, 19:46 PM)Sverting napisał(a): Oż Ty w *** dzikie platki, molki i miecze...

Stafe, chętnym na 4-5 Trichpsis vittata (2,95Euro/szt) + trzymanie kciuków żeby były w tym zestawie osobniki obu płci. Jaka cena by była u was? Odejmij przesyłkę, bo te kilka ulic to ja się chętnie przejdę ;]. BTW, jak coś - mam 3 parki Parosphromenus sp. 'blue line' na sprzedaż, także jakbyście chcieli w rozliczeniu je przyjąć to w ogóle byłoby super ;].

Kosztowałby zapewne nie więcej jak 2 euro ,jak jesteś zdecydowany to mogę zamawiać.

Ryby będą dostępne przed świętami Wink

Pozdrawiam,
3K!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Macie możliwość ściągnięcia Festae,na tej stronie nie mogę znaleźć
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
A dlaczego nie macie Ameryki Centralnej? Ja i myślę, że wielu innych kolegów była by zainteresowana.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Jeżeli festae nie ma na stocku to w tym roku nie pomogę
Jest to ostatnie zamówienie na ten rok i tylko z TW możemy zamawiać

Ryby bezpośrednio z importu i od innych hurtowników zostały już zamówione


Pracujemy nad tym ,aby była ciekawa oferta ryb z CA

Zawsze można zapytać o dany gatunek ,już kilka razy udało nam się sprowadzić coś z CA na zamówienie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Bylaby mozliwosc zamowienia teraz i odebrania za miesiac? Musze chociaz kwarantannowe postawic?

Bylaby mozliwosc zamowienia teraz i odebrania za miesiac? Musze chociaz kwarantannowe postawic.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(06-12-2013, 12:58 PM)Sverting napisał(a): Bylaby mozliwosc zamowienia teraz i odebrania za miesiac? Musze chociaz kwarantannowe postawic?

Bylaby mozliwosc zamowienia teraz i odebrania za miesiac? Musze chociaz kwarantannowe postawic.

Możemy się tak umówić
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
To zamawiaj Big Grin.

5 sztuk tak żeby były i samce i samice. Jeśli byłyby 3 samice i dwa samce to by było epicko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości