• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Geophagus winemilleri

#31
(06-03-2013, 01:02 AM)oldmobil napisał(a): Isil, te podrostki to Dicrozostery ??

Też tak uważam. Taki wzór pasów mają tylko G. dicrozoster, a że jego i G. winemilleri zasięgi występowania się nakładają - pomyłka przy połowie może się zdarzyć.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Ok. Nie protestuje. Ale czy mam przenosić zdjęcia do nowego wątku czy je zostawić tutaj? Zobaczymy jak jeszcze podrosną wtedy sie wyklaruje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Jasne - najlepiej zostawić, póki dorosną. Niech zielony zdecyduje Big Grin

Isil - nie masz się czym martwić - obydwa gatunki są piękne; moim zdaniem dicro są nawet ładniejsze.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
nie. zupełnie mnie to nie martwi. Jestem wielkim wielbicielem wszystkich geophagus więc jest ok. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Nie słyszałem żeby ktoś miał w ofercie Dicrozostery (co nie znaczy że ich nie ma) i są rzadsze niż winemilleri. Jako zapalony "rozmnażacz" wszystkiego co można rozmnożyć namawiam do próby ich rozmnożenia.
A temat G. dicrozoster ze zdjęciami i wypowiedziami proponuję przenieść do nowego tematu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
No to i ja pokaże swoje . To jest rodzeństwo małych winemilleri od Wachkala. Mają już ponad 7 cm i ładnie się wybarwiają Blush


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Bardzo atrakcyjnie wygląda ta czerwień na ostatniej z pokazanych ryb, płetwy nabierają na intensywności i zapewne w przyszłości będzie to jeszcze piękniejszy widok, pogratulować! A tak BTW, jak dużego potrzeba zbiornika na harem (jeśli to dobra opcja?)? Bardzo są zadziorne?
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Jak narazie w mojej 500 panuje pełen spokój. Troszkę miedzy sobą się się ganiają ale to wygląda bardziej na zabawe niz walkę . Bardzo fajne,spokojne i ładne rybki. Nie robią krzywdy innym mnieszym rybom(kakadu, ramireza,glonki)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Mały update moich maluszków


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Piękna fota pięknej ryby!
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości