• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [528l] [AC] - norweska historia

#31
Golonka ,schabowy, naleśniki, za goframi wprost przepada Undecided

Ale serio - wszystko co mam - duży przekrój płatkowanych Tropicala, Sera - dla pielęgnic (syn pamięta nazwy, mnie się nie trzymają), różne typy/podtypy algae wafflers, pełny przekrój mrożonek.
I zaraz się zacznie... Big Grin
U poprzedniego właściciela były karmione, podejrzewam, monotematycznie - pokarmem dla tropheusów... więc zmieniło im się na plus - oby.
A poza tym, pisałem już wyżej, samiec jest duży, wysoki, jak pozostałe z tej serii, - w porównaniu samiec C. sajica wygląda jak wypierdek przy nich. Takie geny. Poza tym, nic nie wiecie, jak stare są ryby. Poza tym - on nie jest tym największym w moim stadzie. Poza tym, myślałem, że niektóre gatunki mają gdzie odkładać nadmiar tego, co im zbywa? Poza tym... (*(#)$%&*!#&*() no Smile
W drugim zbiorniku są karmione inaczej ilościowo - i co? - afekt ten sam - i tylko u samców.
Poza tym - będę karmił mniej...

Kiedy ogarnę już temat związany z nowym stelażem i zreorganizujemy fishroom - zrealizuję marzenie o naturalnym pokarmie dla ryb - własne hodowle robaczków i innych insektów, zamrażarka z naturalnymi mrożonkami plus swoje warzywka, zioła... ech Angel będę w siódmym rybim niebie...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Ja od kilku miesięcy nie karmię suchym. Można powiedzieć że to niedobrze, brak witamin itd. Daję w to miejsce naprzemiennie artemię, wodzień, shrimp-mix, rozwielitkę, czarny komar i kryl. Ryby karmię nieregularnie. Ostatnio musiałem skorygować dawkę w dół dla Cryptoheros nanoluteus.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości