• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: ZooBotanica 2012 - fotki i filmy :)

#1
Hej Smile

No to tak na gorąco pierwsze dwa albumy fotek z ZooBotaniki 2012 - jeszcze ciepłe Wink Te foty wywlokłem z surowego materiału który nagrywałem w piątek 14 września, dlatego woda w niektórych zbiornikach jest jeszcze mętna, a ryby trochę popłoszone. Ale potem zrobiłem dokrętkę w niedzielę rano, i jest o wiele lepiej Smile Przy okazji, pozdrowienia dla "najprzystojniejszej ekipy" z Cichlidae ;P

ZooBotanica 2012 - fotorelacja cz. 1 (heh, kilka pierwszych zdjęć to moje hostessy z "nośnikiem bannera reklamowego" Wink )
ZooBotanica 2012 - fotorelacja cz. 2

Następne zdjęcia za niedługo, podobnie jak filmy Smile Kto chce być na bieżąco informowany niech "lajknie" moją stronę, to będzie dostawał automatyczne powiadomienia przez Fejsa Smile
Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
www.definiteaquascape.tv
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
C.pl Team pozdrawia i dziękuje za zamieszczenie fotek! Cool
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Nie chciałeś naszej naklejki brzydalu. Tongue Następnym razem przykleimy Ci ją niepostrzeżenie na rekinka. Tongue
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(17-09-2012, 21:04 PM)Ruki napisał(a): Nie chciałeś naszej naklejki brzydalu. Tongue Następnym razem przykleimy Ci ją niepostrzeżenie na rekinka. Tongue

Rekin to nie pielęgnica, nie nadaje się do przyklejania naklejek Wink Wink

Aha, mała prośba - uświadomcie mnie proszę w kwestii gatunków które u Was pływały w akwariach Smile Wiem że miałem poczytać na tabliczkach z opisami, i WIEM że to ja zawsze jestem ten, który się zżyma że nie ma opisów na akwariach, bo uważa że opisy to podstawa - ale cholera wyleciało mi z głowy żeby zerknąć na te wasze opisy... Blush Blush Blush

Były u Was:

Duże ziemiojady - .......?
Małe ziemiojady - ........?

Duże pielęgnice, facet-łobuz i babka do bicia - .......?

Pielęgnice z Wiktorii - ........?

A jeszcze przy okazji - stoisko GSA, bo PiotrK zdaje się maczał w nim ręce Wink - co to były za pielęgnice tam...? W tym akwa z korzeniem, kamieniami i pieknym pierwotniakiem? Wink
Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
www.definiteaquascape.tv
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(17-09-2012, 21:04 PM)Ruki napisał(a): Nie chciałeś naszej naklejki brzydalu. Tongue Następnym razem przykleimy Ci ją niepostrzeżenie na rekinka. Tongue

Jak nie chciał... wymieniliśmy się ładnie z Piotrem Big Grin Byś tyle za hostessami od rekina nie latał, to byś wiedział Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(17-09-2012, 21:24 PM)Piotr K. napisał(a):
(17-09-2012, 21:04 PM)Ruki napisał(a): Nie chciałeś naszej naklejki brzydalu. Tongue Następnym razem przykleimy Ci ją niepostrzeżenie na rekinka. Tongue

Rekin to nie pielęgnica, nie nadaje się do przyklejania naklejek Wink Wink
Ale niektóre występują w biotopach pielęgnic. Big Grin


(17-09-2012, 21:26 PM)Killifish napisał(a):
(17-09-2012, 21:04 PM)Ruki napisał(a): Nie chciałeś naszej naklejki brzydalu. Tongue Następnym razem przykleimy Ci ją niepostrzeżenie na rekinka. Tongue

Jak nie chciał... wymieniliśmy się ładnie z Piotrem Big Grin
A ode mnie nie chciał. Tongue



Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
(17-09-2012, 21:26 PM)Ruki napisał(a):
(17-09-2012, 21:26 PM)Killifish napisał(a): Jak nie chciał... wymieniliśmy się ładnie z Piotrem Big Grin
A ode mnie nie chciał. Tongue

No cóż, muszę z rozwagą selekcjonować ludzi od których coś biorę Wink Wink Zaczynam być rozpoznawany, trzeba dbać o opinię Wink Wink

PS: Kurde, Killifish, to ja jednak wziąłem Waszą naklejkę...? Ale numer, kompletnie tego nie pamiętam... Smile Najlepszy dowód jak zakręcony jestem w trakcie filmowania Smile
Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
www.definiteaquascape.tv
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Piotr K. napisał(a):PS: Kurde, Killifish, to ja jednak wziąłem Waszą naklejkę...? Ale numer, kompletnie tego nie pamiętam... Smile
Naklejka za wizytówkę Big Grin Oj Panowie, z pamięcią słabo, za dużo wody RO Wink
to przypominam... Byłeś Piotrze wtedy ze Zdzichem <Kadav> u Nas i na dowód słaba fotka na szybko...
   


1. Guianacara stergiosi jakie ziemki duże, nie pamiętam Big Grin
2. Paratheraps fenestratus
3. Haplochromis aenocolor
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Duży ziemek to Satanoperca aff. jurupari
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
(17-09-2012, 22:26 PM)Killifish napisał(a): Naklejka za wizytówkę Big Grin Oj Panowie, z pamięcią słabo, za dużo wody RO Wink
to przypominam... Byłeś Piotrze wtedy ze Zdzichem <Kadav> u Nas i na dowód słaba fotka na szybko...

Aaaa, faktycznie, było takie coś - naklejka za wizytówkę Smile Teraz pamiętam. Ale to przez Kadava, na pewno to on mnie zagadał, i dlatego zapomniałem Wink Wink
Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
www.definiteaquascape.tv
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości