• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: cudze chwalicie swego nie znacie polskie rybki

#1
Video 
witam wszystkim,wątek już troszeczkę znany z innego wątku,ale postanowiłem założyć nowy,czyli totalnie swój osobisty,akwarium o wymiarach 170x60x60 czyli 612l brutto,po kilkudziesięcioletniej miłości do paletek i biotopu SA ale i teraz po przygodzie z rachunkami za prąd Smile postanowiłem z racji warunków mieszkaniowych,czyli w salonie dzisiaj bez grzałek woda miała temp. ok 16 stopni i przymiarek do rybek typu G.balzani stwierdziłem,że to jednak za zimno,jako miłośnik wedkarstwa (no kill)stwierdziłem jednoznacznie,że czas na męską decyzję,czyli nasze rodzime gatunki,zbiornik oczywiście do poprawek aranżacyjnych,czyli wywalenie pozostałości roślin i zmianę ich na nasze gatunki plus na powierzchnię akwarium gałęzi wierzby,które puszczą korzenie i nowe liście i tatarak,ale to później,bo pora roku za wczesne,plus więcej kamieni itp itd ....wrzucam pierwszy filmik ,traktujcie to jako tzw zajawkę,zmiany wkrótce,mam nadzieję,że temat i zbiornik Was zainteresuje,póki co 3 pstrągi tęczowe 



 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
cudze chwalicie swego nie znacie polskie rybki - przez woojtek70 - 05-03-2015, 22:57 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości