• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 860lt Ameryka Południowa, ziemiojady+przyssawki

#33
Z szyszkami probowalem już różnych technik, do akwarium nie wrzucam z tego samego powodu dla ktorego znalazł się tam żwir mianowicie przy takiej ilosci drewnojadow system filtracyjny mam tak skonfigurowany,że zamiata wszystko pod komin i szyszki po chwili zapychaja mi kratke na wlocie komina. Żwiru nasypałem dosłownie troszkę( ok 5 kg na 120 kg piechu co widac dobrze na filmiku) powod taki sam po kilku tygodzniach cała chołda piachu z przeciwnego konca akwarium lądowała przy kominie i zostawała goła szyba więc nasypałem na wierzch cienką warstwę żwirku w felerne miejsce i jak narazie jest dobrze.A co do kolorku to bedę coś działał w tym kierunku ponieważ mam nowe oświetlenie o którym już wspominałem( doczeka się osobnego tematu) które dodatkowo uwydatni piekną barwę herbacianą z której po części zrezygnowałem z powodu oświetlenia mianowicie przy żarniku hqi150w 6500k zabarwiona woda wyglądała na żółtą jak ściek a nie piękną herbatkę. Tak na marginesie kranowę mam o twardosciach gh-3, kh 1.5
Następna porcja zdjęć będzie już bez machlojek czyli jak na codzieńZawstydzony
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: 860lt Ameryka Południowa, ziemiojady+przyssawki - przez gargamelito - 25-03-2015, 00:27 AM
RE: 860lt Ameryka Południowa, ziemiojady+przyssawki - przez rycerz - 08-06-2019, 18:30 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości