• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Toruń] Sprzedam zestaw akwariowy 240l i ryby

#1
Witam, jako, że tymczasowo rezygnuję z akwarystyki oferuję dziś do sprzedaży moje akwarium 240l (120x40x50) firmy Diversa, klejone czarnym silikonem. Akwarium ma koło 3,5 roku, nosi normalne ślady użytkowania, nie jest jakoś specjalnie porysowane, ale jak nowe też nie wygląda wesoły do akwarium dodaję porządny, stalowy stolik z dość dużych kątowników, spokojnie utrzymałby i 500l akwarium, stolik ma blat wielkości akwarium, oraz z przodu drewniane drzwiczki (w lewych wyfrezowany otwór pod akwarium 25l, które jak ktoś będzie chciał, to mogę dorzucić w gratisie). Akwarium nie ma jako takiej pokrywy, jest to taka jakby pokrywa otwarta, prosta, wyciągnięta do góry ze spienionego PCV z dwoma belkami na świetlówki. W pokrywie zamontowane są 2 świetlówki T5 54W (kupione jakoś w zeszłym roku, w tym roku spokojnie jeszcze dadzą radę), zasilane są one markowym statecznikiem elektronicznym 2x54W. Za filtrację odpowiadają dwa filtry: JBL e900 (jeszcze na gwarancji) oraz AquaEl FAN-3 z dużą gąbką. Do tego dodam jeszcze tło strukturalne własnej roboty (zewnętrzne), jakieś klamoty, które znajdę oraz sporą ilość nawozów, pokarmów, chemii oraz markowe podłoże JBL Manado. Cena do uzgodnienia, kontakt: PW lub GG: 8354739

Sprzedam także ryby:
2x Polypterus senegalus (wielopłetwiec senegalski)
1x Erpetoichthys calabaicus (trzciniak)
1x Sydnodontis eupterus (giętkoząb wielkopłetwy)
1x Ctenopoma acutirostre (buszowiec lamparci)
3x Bunocephalus coracoideus (drewniak)

[Obrazek: 7e58812362a072ffm.jpg]
[Obrazek: 163adbd64b5583e0m.jpg]
[Obrazek: e22678aa4123a67cm.jpg]
[Obrazek: f5ab1461ef742a32med.jpg]
[Obrazek: 07d15d4cc9c1a984med.jpg]

Więcej zdjęć mogę wysłać na maila
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
[Toruń] Sprzedam zestaw akwariowy 240l i ryby - przez uciekl_mi_zolw - 13-03-2013, 20:17 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości