• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [240][Ameryka Południowa] Ameryka qbsztyk'a

#31
Podzielam opinie Bernarda, Piotra i Lukhila. Przy czym, ja idę w kierunku minimalistycznego urządzania akwariów, wręcz sterylnego (chociaż bardzo podobają mi się Wasze BW). Wracając do zbiornika Kuby, to należy mieć na uwadze fakt, że herosy będą delektować się wszystkim, co choćby przypomina kolor zielony (zjedzą nawet dobrze dojrzały filtr gąbkowyWink). Także liście będą szybciutko poszatkowane. Ważne jest także, żeby im nie zaszkodziły.
Cytat:Liście buku są najtrwalsze, a wygotowane w wodzie z solą rzadko kiedy rozpadają się szybciej niż przez upływem 6-8 miesięcy.
Ruki,
Możesz podrzucić linka lub wstawić instrukcję, jak dokładnie przygotowujesz te liście (zrywasz świeże, czy zbierasz opadłe, jak długo wygotowujesz, ile dodajesz soli, czy nadają się do wszystkich ryb, czy też mają jakiś wpływ na właściwości wody). Z góry dziękuję.
Ps.
Przepraszam, że trochę nie w temacie - mam nadzieję, że nie dostanę ostrzeżeniaSmile.
Pozdrawiam,
Darek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [240] Ameryka Południowa - Heros efasciatus "Rotkeil" - przez dator - 23-09-2011, 01:08 AM
RE: [240] Ameryka qbsztyk'a - przez qbsztyk - 23-12-2011, 14:01 PM
RE: [240] Ameryka qbsztyk'a - przez Wnorus - 23-12-2011, 14:51 PM
RE: [240] Ameryka qbsztyk'a - przez qbsztyk - 23-12-2011, 14:55 PM
RE: [240] Ameryka qbsztyk'a - przez Zimna Zośka - 03-01-2012, 21:35 PM
RE: [240] Ameryka qbsztyk'a - przez qbsztyk - 03-01-2012, 23:13 PM
RE: [240] Ameryka qbsztyk'a - przez Vieja - 29-03-2012, 22:53 PM

Skocz do:


Browsing: 2 gości