• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [72][Ameryka Południowa] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa

#70
Hmm jednak myślę że to ocieranie się było spowodowane zmianą parametrów wody, wczoraj zrobiłam podmianę i praktycznie przestał to robić, na pewno z mniejszą intensywnością niż wcześniej, więc myślę że będzie ok.
I teraz pochwalę się, JEST MIŁOŚĆ Smile) od samego rana samiczka z agresorem czyszczą płaską powierzchnię korzenia Smile). Więc myślę że niebawem pojawi się ikraSmile). Wiem że to ich pierwsza i pewnie ją zjedzą, ale ciesze się że się dobrały Smile).
STAŁO SIĘ Smile)))))))) Właśnie samiczka składa ikrę Smile) <zakochana w pielęgniczkach>. Jeszcze raz dziękuję Killifishowi Smile) za przekonanie mnie do tych rybek Smile).

Już złożyła całkiem pokaźną ilość Smile.
Teraz siedzą razem, odganiają wszystkie bystrzyki które tylko próbują podpłynąć w okolice korzenia Smile).
Kurcze żałuję że wcześniej nie wpadłam na pomysł założenia akwarium, bo bym temat pracy magisterskiej o pielęgniczkach ramireza wybrała.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 26-06-2012, 19:52 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 26-06-2012, 21:19 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 26-06-2012, 21:40 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 09-07-2012, 15:49 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 09-07-2012, 20:19 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 22-07-2012, 15:49 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 23-07-2012, 19:18 PM
RE: [72][Ameryka Południowa] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez sol88 - 28-07-2012, 18:01 PM

Skocz do:


Browsing: 5 gości