• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [72][Ameryka Południowa] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa

#69
Dobrze to znowu krótkie sprawozdanie Smile, no więc miłość chyba kwitnie Smile już nawet samiczka pozwala agresorowi przebywać w kokosie, nawet wtedy gdy ona jest tam obecna.
Wszystkie rybki apetyt ładny mają Smile a bystrzyki to nawet z przegięciem Big Grin takie maluchy a dosłownie jak mafia pływają tą swoją niewielką ławicą i każdy paproch, dosłownie wszystko próbują pożreć Big Grin.
Na giełdzie kupiłam świderki, żeby piach przekopywały, miało być 10 pan złapał 11, wiec się zgodziłam ale już moje ukochane helenki zredukowały ich liczbę do planowanej przeze mnie czyli 10 Wink.
Martwi mnie tylko to ocieranie się samczyka o piach i przedmioty (pisałam na privie Killowi), żadnych innych oznak nie ma że dzieje się coś złego.
Codziennie przyglądam się mu praktycznie z lupą żeby coś zauważyć, ale nic, skrzela nie odstają, łuski też nie, brak wytrzeszczu oczu, brak wysypki (ospy), ładnie wybarwiony, szczególnie gdy w pobliżu jest samiczka, apetyt duży, nie jest apatyczny, płetwy całe, brak wzdęcia.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 26-06-2012, 19:52 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 26-06-2012, 21:19 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 26-06-2012, 21:40 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 09-07-2012, 15:49 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 09-07-2012, 20:19 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 22-07-2012, 15:49 PM
RE: [72] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez Killifish - 23-07-2012, 19:18 PM
RE: [72][Ameryka Południowa] Troszkę zarośnięta Ameryka południowa - przez sol88 - 26-07-2012, 10:07 AM

Skocz do:


Browsing: 4 gości